Přejít na obsah

Vánoční bruslení II. stupně

 22.12.2021  PaedDr.Hana Šťovíčková

Ve středu 22. prosince více než 70 žáků navštívilo zimní stadión v Ústí nad Orlicí, aby se rozloučilo se starým rokem sportovní aktivitou. Počasí bylo nádherné, mrzlo a sluníčko nám svítilo. A co by to bylo za bruslení, kdyby jsme neuspořádali soutěž o nejrychlejšího bruslaře:)

Celkem se soutěže zúčastnilo 16 chlapců a 8 dívek, kteří nám předvedli, jak ovládají tuto dovednost. Dokonce jak lze vyhrát již skoro prohraný závod skočenou šipkou na cílovou čáru. Moc si vážíme všech předvedených výkonů, protože moc dobře víme, jak tvrdé jsou pády na ledovou plochu. 

Soutěžilo se vyřazovacím způsobem a konečné pořadí s nejlepšími bruslaři vidíte níže. 

DÍVKY       1. Klára ŠIMKOVÁ   9.tř.

                       2. Ajka ŠALDOVÁ

                       3. Verča DOSTÁLOVÁ    6.B

HOŠI           1. Honza DOSTÁL      8.B

                        2. Ondra MACHÁČEK    6.B

                        3. Tomáš VOLESKÝ       8.A

Poděkování patří i paní učitelce Zuzce Novotné, která je autorkou všech fotografií a asistence Aleně Gapkové, která nám také předvedla, jak bravurně zvládá jízdu na ledě.