Přejít na obsah

Lyžařský kurz Šerlišský mlýn – 1. den

 22.3.2022  Mgr. Lenka Ludvíčková
Lyžařský kurz na Šerlišském mlýně pokládáme za zahájený.
Očima učitelů:
Hodně slunce 🌞,málo wifi 😀, žádný signál 😃.
Máme mezi žáky biatlonové naděje.
Očima žáků – sepsala Kačka, Nelča, Niky a Naty:
Za devatero horami a devatero řekami leží Šerlišský mlýn. V něm tento týden strávíme rána, obědy, večery a noci.
Dnešní den byl plný veselých zážitků. Když jsme dorazili na toto nádherné místo, vybalili jsme si věci a pochutnali na dobrém obědě. Po chvilce přemlouvání se někteří odvážili vyrazit na běžky. Podle fotek, na kterých jsou výrazy těchto odvážlivců, je vidno, že se tato výprava vydařila. Po večeři byla zábava. Hra “ Koruna“ nakonec skončila vítězstvím týmu pana učitele, ale dlouho to bylo nerozhodně. Soutěž krásy nezná vítězku, protože krása všech modelek byla tak vyrovnaná a tak úžasná, že výhru nakonec získaly všechny.