Zápis do 1. třídy

 26.4.2023  Mgr. Lenka Ludvíčková

Ve dnech 24. a 25.4. proběhl na naší škole zápis budoucích prvňáčků. Všechny malé školáky hned při vstupu do školy přivítali naši páťáci, kteří se přeměnili do pohádkových postav. Poté na budoucí školáky čekalo několik úkolů.  Dokreslovali obrázek, vytleskávali slova, určovali počáteční písmenko, poznávali barvy a geometrické tvary, kreslili postavu svého tatínka a  stříhali barevného smajlíka. Na závěr se vyfotili v připraveném fotokoutku a  společně se svými rodiči si popovídali s paní ředitelkou. Kromě dárečků, které vyráběly děti, obdrželi také velký klíč, který jim odemkl cestu do jejich nového působiště.

Děkujeme paní Kaplanové za květiny , žákům naší školy za přípravu dárečků a páťákům za nápadité a skvěle připravené pohádkové kostýmy.

Milí prvňáčci, věříme, že jste se zápis užili. V září se na Vás budeme těšit !